Všeobecné obchodné podmienky

 Všeobecné obchodné podmienky sa vzťahujú na všetky ponuky, objednávky, dohody, produkty a dodávky. Pred zadaním objednávky si pozorne prečítajte naše obchodné podmienky. Objednaním tovaru vyjadrujete  súhlas s týmito podmienkami.

 

Objednávka

 Na potvrdenie vašej objednávky dostanete e-mail na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali.

Každý produkt je originálny, preto sa konkrétny produkt môže mierne líšiť od obrázkov na webovej stránke.

Všetky ceny sú uvedené v Eurách/ CZK vrátane DPH.

Ceny nezahŕňajú prepravné, ktorého výška závisí od požadovanej dodacej adresy.

Pre väčšinu lokalít sa náklady na doručenie pohybujú od 2 EUR do 15 EUR v závislosti od druhu tovaru.

Náklady na doručenie objednávky sú jasne uvedené v priebehu objednávky.

 

Čas doručenia

 Všetky kusy skladom budú odoslané do 5 pracovných dní. V prípade položiek na objednanie, ktoré nie sú skladom, je doba dodania 21 kalendárnych dní. V prípade, že potrebujete dostať objednávku do určitého dátumu, skôr ako zrealizujete objednávku, pošlite nám e-mail na adresu info@monikatomulcova.com a my sa Vám budeme snažiť vyhovieť.

 

Preprava, doručenie  a zodpovednosť

 Do termínu doručenia – vrátane dodania nesieme zodpovednosť za objednávku. Po doručení zodpovednosť prechádza na vás. Všetky zobrazené obrázky a fotografie sú chránené autorskými právami. Bez písomného súhlasu nie je možné reprodukovať a verejne používať fotografie a grafiku.

 

Zrušenie objednávky alebo vrátenie tovaru

 Máte právo zrušiť objednávku alebo vrátiť tovar do štrnástich kalendárnych dní odo dňa doručenia, čo znamená, že máte možnosť zmeniť názor a poslať späť nepoužitý a nepoškodený tovar, ktorý ste dostali – vrátane originálneho a nepoškodeného obalu. V prípade poškodenia si vyhradzujeme právo odmietnuť vrátenie veci. Vrátenie zaplatenej sumy sa uskutoční po prijatí a kontrole tovaru v rámci desiatich kalendárnych dní. V prípade vrátenia produktu, ktorý bol odoslaný z bezplatným poštovným si vyhradzujeme právo odčítať od vrátenej sumy cenu poštovného. Vrátenie tovaru ani zrušenie nie je možné ak bol tovar vyrobený na mieru alebo personalizovaný, v tomto prípade ale stále máte právo na reklamovanie veci.

  

Poškodený, chybný, nesprávny produkt a reklamácia

 Ak ste dostali poškodený alebo chybný produkt, alebo položka, ktorú ste dostali je iná než ste si objednali, kontaktujte nás prosím na info@monikatomulcova.com. Vyriešime váš prípad podľa vašich individuálnych potrieb čo najskôr, najneskôr do tridsiatich dní. Kúpou beriete ohľad na to, že šperky, ktoré majú na sebe povrchovú úpravu, vo forme pozlátenia, nosením túto povrchovú úpravu strácajú, ide o ich prirodzenú vlastnosť.

 

Veľkosti

 Veľkosť a váha každého šperku je uvedená v popise. Keďže sú šperky vyrábané ručne, dovoľte odchýlku +/- 5mm, +/- 0,5g.

 

Súkromie

 Berieme vaše súkromie vážne. Vaše informácie nebudeme poskytovať tretím osobám, predávať, obchodovať ani ich nebudeme prenajímať . Všetky vaše informácie potrebné k objednávke – meno, e-mailová adresa, fakturačná adresa, dodacia adresa a kredit číslo karty budú použité výlučne pri objednávke a na komunikáciu s vami o nej.

 

Miesto právnej jurisdikcie

 Všetky právne vzťahy sa riadia výlučne slovenskou legislatívou.

 

Kontakt:

 

Mgr. art. Monika Tomulcová

Vyšný koniec 64/14

02951 Lokca

SLOVENSKO

E-mail: info@monikatomulcova.com

DIČ: 1083485392

IČO: 53499808

IBAN: SK32 0200 0000 0028 8677 4855

SWIFT / BIC: SUBASKBX

 Nie sme platcami DPH

Puncová značka

Zodpovednostná značka

punc